help desk komunikat aeo skrzynka podawcza EORI bip
18.11.2014.

 Odpady przez granicę nie przejadą

W ostatnich dniach na terenie Terminala Promów Morskich w Świnoujściu, funkcjonariusze zachodniopomorskiej Służby Celnej zatrzymali do kontroli samochód ciężarowy należący do polskiego przewoźnika.

Czytaj więcej
 
27.10.2014.

 W ostatnim czasie Urząd Celny w Szczecinie gościł liczną, ponad 30 osobową,  grupę  studentów pierwszego roku Akademii Morskiej w Szczecinie,  na kierunku Systemy Transportu Zintegrowanego.  Przedmiotem zainteresowania studentów było „Centrum Urzędowe Dokonywania Odpraw”, a w szczególności wykorzystywane w nim rozwiązania organizacyjne i informatyczne, z uwzględnieniem typu i formy graficznej danych prezentowanych na wyświetlaczach LCD.

Czytaj więcej
 
09.10.2014.

 Leki ze „wschodniej” apteki

Kolejny rekord ilości padł przy próbie przemytu nielegalnych medykamentów, w przesyłkach pocztowych. W ostatnich dniach zachodniopomorscy funkcjonariusze Służby Celnej przejęli aż 5 przesyłek z farmaceutykami z Indii i Chin o łącznej wartości przekraczającej 412 tys. złotych, które z naruszeniem prawa próbowano wprowadzić na polski rynek.  

Czytaj więcej
 
07.10.2014.

Zaproszenie do udziału w Konferencji organizowanej przez Ministerstwo Finansów

Ministerstwo Finansów po raz kolejny zaprasza Przedsiębiorców  do wzięcia udziału w bezpłatnej Konferencji organizowanej przez Ministerstwo Finansów a poświęconej współpracy Służby Celnej z innymi organami państwowymi biorącymi udział w obsłudze obrotu towarowego z zagranicą.

Czytaj więcej
 
01.10.2014.

 Wojewódzkie obchody Dnia Służby Celnej

W piątek 26 września w Koszalinie świętowaliśmy wojewódzkie obchody Dnia Służby Celnej. W tym roku wyjątkowe, gdyż połączone z 10-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz 10-tą rocznicą utworzenia Urzędu Celnego w Koszalinie.

Czytaj więcej
 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Program antykorupcyjny

SC 2010-2013+
Nie dla korupcji

Strategia SC 2014-2020

Strategia działania SC

Powiadom cło

Powiadom cło
deklaracje
linia
telafon
© 2014 Izba Celna w Szczecinie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.