help desk ulatwienia aeo skrzynka podawcza EORI bip
09.10.2014.

 Leki ze „wschodniej” apteki

Kolejny rekord ilości padł przy próbie przemytu nielegalnych medykamentów, w przesyłkach pocztowych. W ostatnich dniach zachodniopomorscy funkcjonariusze Służby Celnej przejęli aż 5 przesyłek z farmaceutykami z Indii i Chin o łącznej wartości przekraczającej 412 tys. złotych, które z naruszeniem prawa próbowano wprowadzić na polski rynek.  

Czytaj więcej
 
07.10.2014.

Zaproszenie do udziału w Konferencji organizowanej przez Ministerstwo Finansów

Ministerstwo Finansów po raz kolejny zaprasza Przedsiębiorców  do wzięcia udziału w bezpłatnej Konferencji organizowanej przez Ministerstwo Finansów a poświęconej współpracy Służby Celnej z innymi organami państwowymi biorącymi udział w obsłudze obrotu towarowego z zagranicą.

Czytaj więcej
 
01.10.2014.

 Wojewódzkie obchody Dnia Służby Celnej

W piątek 26 września w Koszalinie świętowaliśmy wojewódzkie obchody Dnia Służby Celnej. W tym roku wyjątkowe, gdyż połączone z 10-tą rocznicą wstąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz 10-tą rocznicą utworzenia Urzędu Celnego w Koszalinie.

Czytaj więcej
 
24.09.2014.

Uroczysty apel

W poniedziałek 22 września przed siedzibą Izby Celnej w Szczecinie odbył się uroczysty apel - powitanie z okazji nominacji do korpusu generałów Służby Celnej Dyrektora Izby Celnej w Szczecinie nadispektora celnego Lidii Mołodeckiej.

Czytaj więcej
 
20.09.2014.
 Awanse z okazji Dnia Służby Celnej. Pierwsza kobieta - generał w czynnej służbie
 
Inspektor Lidia Mołodecka, Dyrektor Izby Celnej w Szczecinie, otrzymała 19.09.2014 r. z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nominację na stopień generalski (nadinspektor Służby Celnej). Jest jedyną kobietą-generałem w czynnej służbie mundurowej. Z okazji Dnia Służby Celnej awans na stopień generała otrzymał również insp. Włodzimierz Wołczew - Dyrektor Izby Celnej w Katowicach.
Czytaj więcej
 

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Program antykorupcyjny

SC 2010-2013+
Nie dla korupcji

Strategia SC 2014-2020

Strategia działania SC

Powiadom cło

Powiadom cło
© 2014 Izba Celna w Szczecinie
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.